Zavřít okno

Přihlášení k odběru novinek

* povinná položka
ceník rental 2017

PŮJČOVNA ELEKTROKOL

11.7.2017

NOVĚ JSME PRO VÁS SPUSTILI STRÁNKY PŮJČOVNY ELEKTROKOL. Pro online rezervaci přejděte na stránky Půjčovna Beskydy

Poznejte krásy Beskyd a okolí Rožnova pod Radhoštěm. Udělejte si aktivnější dovolenou nebo z výletu skvělý zážitek. Připravili jsme pro Vás zbrusu nová, špičková elektrokola HAIBIKE, KTM a 4EVER s pohony BOSCH a YAMAHA, které Vám umožní dojet podstatně déle a to v jakémkoliv terénu. Nezapomínáme ani na děti, pokud byste si chtěli udělat rodinný výlet. Máme nachystáno i 24" elektrokolo HAIBIKE pro Vaše dítě a elektrokolo CRUSSIS s nízkým nástupem.


Co je třeba k vypůjčení kola?
Je třeba mít u sebe platné 2 doklady s fotografií. Z toho jeden musí být buď občanský průkaz, cestovní pas anebo povolení k trvalému pobytu.
Jelikož požadujeme zálohu na vypůjčení, je nutné složit vratnou kauci. Ta může být složena buď v hotovosti anebo platební kartou.
Více informací na e-mailu : prodejna@sport-prorok.cz, nebo tel.číslech 736 609 409, 603 253 322 nebo 603 253 779.


Nejeli jste na elektrokole a máte obavy, že byste to nezvládli?
Jízdu na elektrokole zvládne každý, kdo umí jezdit na běžném kole. Ještě než vyjedete, Vám vysvětlíme a ukážeme, jak se elektrokolo ovládá a zaškolíme Vás.


Je možné si vypůjčit elektrokolo na delší dobu, třeba na dovolenou?
Ano. Můžete si elektrokolo vypůjčit až na dobu 2 týdnů. Každopádně je třeba udělat rezervaci s předstihem a je třeba zároveň složit zálohu. Upozornění pro ty, kteří by chtěli cestovat letadlem, baterie jsou považovány za nebezpečný náklad a proto není možno je letadlem přepravovat.


Co pojištění vypůjčeného kola?
Elektrokola pojištěna v půjčovně být nemohou jak proti poškození, tak proti krádeži. Proto požadujeme detailní informace o uživateli a také vratnou zálohu. Osoba, která si elektrokolo zapůjčila je plně zodpovědná za vypůjčené věci v plné výši.


Tipy na zabezpečení elektrokola
Ke každému kolu Vám zapůjčíme zdarma kvalitní zámek. Ale protože elektrokolo není zrovna levnou záležitostí, parkujte jej proto tak, abyste na něj měli dobrý výhled a zamykejte jej jen na bezpečných místech. Přes noc nebo pokud elektrokolo zrovna nepoužíváte, doporučujeme mít kolo v dobře zabezpečených prostorách. Pokud dojde k poškození cizí osobou a škoda je vyšší než 5000 Kč nebo k odcizení elektrokola, kontaktujte Policii a vypište s ní protokol. Pokud dojde ke krádeži, budeme Vám muset bohužel započítat cenu elektrokola a příslušenství.


Dobíjení elektrokola
K elektrokolu obdržíte nabíječku. To neplatí pro výpůjčky na ½ dne a 1 den. Baterie elektrokola při vypůjčení bude nabitá. Baterie se může nabíjet jak krátkodobě (např. při delších výletech, kde Vám může dobití prodloužit dojezd o 10-40 km při dobíjení zhruba 1 hodinu. Samozřejmě záleží na terénu jaký jedete), tak dlouhodobě. Pokud jste už dojeli a neplánujete ještě tentýž den výjezd, je lepší když si baterii dobijete, i když není zcela vybitá.


Vypůjčené elektrokolo se mi zalíbilo natolik, že bych ho chtěl odkoupit
Elektrokolo lze odkoupit. Cena se určí dle jeho stavu. Případně si můžete vybrat nové.


Cena vypůjčení elektrokola?
Ceník je na obrázku vedle textu.Ceny elektrokol jsou stanovené podle typu. Ke každému kolu Vám půjčíme helmu a zámek. Máme pro Vás zvýhodněné ceny za vícedenní výpůjčky, víkendové půjčovné (sobota 8.30 – pondělí 9.00 nebo pátek – pondělí). Všechny ceny jsou včetně DPH.

Kdy lze kolo vrátit?
Pondělí až Pátek 8.30 – 18.00
Sobota, neděle - dle dohody