Elektrická kola HAIBIKE FLYON 2019

Společnost Haibike tajně zapojila svou konstrukční a výzkumnou laboratoř, aby poprvé v roce 2019 přinesla exkluzivní novou řadu pohonů pro kola Haibike 2019.

Pohon nabízí více točivého momentu, asistence a dojezd než kdy dříve ... Dostal jméno FLYON!

Motor je navržen společností TQ, která navrhuje a vyrábí stejnosměrné motory pro řízení moderních družic. Dá se tedy říct, že se jedná o vesmírnou technologii

Společnost TQ použila tuto technologii k vytvoření eBike motoru eBike HPR 120S. Motor poskytuje až 120Nm a úroveň přípomoci až do hodnoty 500%.

Díky integrovanému systému volnoběžky je možné si jízdu na kole vychutnat i bez zapnutí jakékoliv asistence. Pokud je jednotka odpojena, žádné vnitřní součásti motoru se nepohybují, nevynaložíte tak žádnou energii navíc!

Motor FLYON má bezkonkurenčně nejvyšší točivým momentem a schopnosti, speciálně navržené tak, aby splňovaly požadavky všech eBike jezdců.

https://youtu.be/3odXnbgvC_0

Společnost Haibike navrhla všechny komponenty úplně od základů pomocí všech svých dlouholetých eBike zkušeností. Baterie využívá neuvěřitelných 630Wh s vysokou hustotou buněk a je tak schopna dodat obrovské množství energie.

Rychlá nabíječka Haibike pro rok 2019 s proudem 10 ampér nabije tuto vysokokapacitní baterii 630Wh

na 80% během pouhých 60 minut!

Může se nabíjet jak přímo na eBiku, tak i mimo něj -baterii jednoduše vytáhnete z rámu.

Systém nabízí 5 úrovní asistence: - ECO, LOW, MID, HIGH & XTREME. Všechny tyto informace jsou dostupné na novém plně barevném TFT displeji. Ten nabízí všechny informace pro jezdce na elegantní, kompaktní a dobře čitelné obrazovce. (i na přímém slunci)

Dálkové ovládání pro pohony Haibike FLYON 2019 je umístěno vlevo na řídítkách. Ovládání jízdních režimů je rychlé, jednoduché a je dobře rozeznatelné díky jasným barvám na displeji. Pro ještě lepší orientaci v jízdních režimech je barevně prosvětlen i samotný ovladač.

Celá řada FLYON 2019 byla postavena na zbrusu novém rámovém setu CARIBON. To nejenže přináší snížení hmotnosti, ale umožňuje úplnou integraci všech důležitých systému. Umožňuje to společnosti Haibike dělat v eBike sféře poměrně zvláštní věci, jako je například integrace světla do zadní rámové stavby, nebo unikátní integrované přední světlo s obrovským světelným tokem až 5000 Lumenů.

Modely Haibike FLYON 2019 jsou vybaveny také zámkem řízení nazývaným Block-lock. Tímto řešením se jednoduše zabrání poškození laku z páček, které by jinak zasáhly horní rámovou trubku.

Všechny lanka a kabely jsou vedeny skrze karbonový rám pomocí speciálních kanálků, díky tomu vypadá nový Haibike 2019 velmi čistě.

Samozřejmě se i zde podařilo aplikovat systém 'MRS' (Modular Rail System) tak abychom mohli využít i všechny doplňky jako je láhev na pití, zámek, nebo třeba kapsa s nářadím.

V reálném modelu Haibike FLYON 2019 je motor integrován spolu s integrovanou kluznou deskou, což dodává ochranu a nabízí kompletní integraci.

V neposlední řadě je tato nová sada rámů Haibike 2019 vybavena zabudovaným ovládáním sedlové trubky, takže zde opět nejsou vedeny žádné kabely. Snímač rychlosti je namísto magnetu integrován do zadního disku. S 18 impulsy na otáčku je systém velmi přesnější než konvenční magnetické snímače.

Hlavní rysy systému Haibike eConnect 2019

Systém Haibike eConnect známe již z roku 2018, zde jim byly vybaveny nejvyšší modely. Nyní je k dispozici jako sada pro dodatečné vybavení.

Haibike eConnect 2019 a Aplikace eBike Smart PhoneV navazující na úspěšné první vydání systému eConnect se nyní dále rozvinula do verze eConnect 2.0. Nabízí nový moderní design, uživatelsky přívětivé rozhraní a rozšířené funkce pro rok 2019.

Stručně řečeno, Haibike eConnect je schopna sledovat vaši trasu pomocí GPS / zjistiti krádež kola pomocí funkce Anit-Theft, dále může udělat opravdu chytré věci jako je sms zpráva s vaší polohou, v případě že systém zaznamená pád jezdce.

Pro rok 2019 získala aplikace eConnect lepší záznamy o trase a zcela nové uživatelské rozhraní. Je k dispozici ve více zemích, více jazycích a prodejci eBike mají nejen při servisu lepší přístup k informacím o kole.

Můžete také přidat více než jedno kolo, což znamená, že všechny rodinné eBiky mohou být ovládány stiskem jednoho tlačítka. K dispozici je také nová aplikace. Všichni současní uživatelé mohou bezplatně přejít na verzi eConnect V2.0!

HABIKE FLYON 2019 to je opravdový skok vpřed!

Modely vybaveny systémem FLYON budeme postupně zveřejňovat na našich FB stránkách. Můžete se těšit například na
Haibike Flyon Xduro Nduro 10.0, 8.0, 5.0

Haibike Flyon Xduro AllMtn 10.0, 8.0

Haibike Flyon Xduro AllTrail 6.0 a další…

Partneři