Chci objednat model 2019 ihned

TOHLE CHCEŠ!

HAIBIKE představil novou, doposud nejsilnější řadu elektrokol všech dob s názvem FLYON. Jsou lidé, kteří na elektrokolech zatím ani nejezdili, pak jsou ti, kteří zkusili třeba nějakého Spešla s brosečkem nebo kdovíjakou alchymii s nábojovým motorem...tady chápeme, že tito uživatelé můžou být vůči elektrokolům a jejich pohonům trochu skeptičtí a pak jsou ti, kteří zkusili elektrokola HAIBIKE.
Proč ale jen jezdit, když můžeš doslova lítat?
Nové modely FLYON s elektromotor TQ HPR 120S s ukrutným kroutícím momentem 120Nm tě doslova vystřelí do dimenze nevšedních zážitků! Aby taky ne, když jej odborníci z HAIBIKE vyvinuli s předním dodavatelem pohonů pro satelity, družice a nákladní vozidla, německou firmou TQ.

Citace ředitele inženýrství Ingo Beutnera:
„Objevte svět plný nových možností. Prozkoumejte nové hranice dnem i nocí. S FLYON vám přinášíme novou generaci elektrokol ePerformance.

Nový motor, inovativní koncepce provozu, více konektivity a inteligentní design. Z hlediska integrace, digitalizace nebo výkonu FLYON nastavuje nové standardy v sektoru špičkových technologií. Za prvním vlastním Haibike systémem ePerformance stojí německá inženýrská síla v kombinaci s inteligentní technologií a dlouholetým know-how. Všechny komponenty byly vyvinuty společností Haibike a zapadají do systému, který lze snadno a intuitivně ovládat. Elektrokolo, jak jej známe, bylo zcela přehodnoceno, abychom zahájil novou generaci ePerformance. S FLYON jsme dokázali vytvořit systém podle našich přání a poznatků, díky kterému máte přesně ten pocit, jaký byste měli při řízení elektrokola mít.“ Ingo Beutner, ředitel inženýrství.

Parametry všech nových modelů HAIBIKE FLYON najdete zde.

Novinky HAIBIKE 2019NOVÝ OVLADAČ SYSTÉMU FLYON


Pro hlavní rozhraní mezi jezdcem a systémem vyvinuli v Haibike intuitivní ovládání, které navazuje na kompaktní design FLYON a poskytuje dokonalou ergonomii. Přepínač jízdních režimů je zabudován na levé straně lehce pod řídítky a jde jej ovládat palcem i během jízdy. Lze jim ovládat zobrazovaná data na displeji, osvětlení a samozřejmě jízdní režimy, tedy intenzitu pomoci motoru. Zvolený jízdní režim můžete vidět nejen na velkém a přehledném barevném displeji, ale také na jasně viditelném LED pruhu přímo na dálkovém ovladači, který mění barvu v závislosti na zvoleném režimu jízdy. Haibike FLYON je vybaven pěti jízdními režimy (eco, low, mid, high a extreme), novinkou je, že režimy high a extreme mají posunutou maximální rychlost asistence.

HAIBIKE HMI & SYSTEM CONTROL

Barevný displej umístěný nad představcem, je snadno čitelný za všech světelných podmínek a to díky použité transflektivni tecnologii. Aktuální informace o jízdě a informace o systému se přehledně zobrazují na čtyřech uživatelských obrazovkách. Na displeji je také možné zobrazit a analyzovat údaje týkající se tréninku, jako je měření pulsu, kadence nebo spotřeba kalorií. Displej má navíc funkci dynamického zobrazování hodnot, to znamená, že čím rychleji jedete, tím se zvětšuje informace o rychlosti a ostatní informace ustupují do pozadí. Novinkou je také posunutá maximální rychlost podle zvoleného druhu asistence, ta by měla být až do rychlosti 28 km při režimu extreme. Pro všechny modely FLYON je dostupná aplikace eConnect 2, která je již integrovaná do sytému. Více o aplikaci se dozvíte níže ve článku.TTL - TWIN TAIL LIGHTS

S Haibike Twin Tail Lights – integrovaným osvětlením v zadní rámové stavbě se můžete vydat na projížďky i v noci. Osm vysoce výkonných LED diod zaručuje vyšší viditelnost jezdce ze všech stran a přináší tak vyšší bezpečnost pro vaši jízdu.


HAIBIKE SKYBEAMER
Proč si užívat obtížné traily a náročné trasy jen během dne?

Haibike FLYON odpověděl na tuto otázku tím, že poskytl jezdci osvětlovací systém, který umožňuje jezdit i v noci.

Osvětlení Skybeamer je k dispozici ve třech verzích, se 150, 300 nebo 5 000 lumeny.

S nejsilnější verzí „5000“ jsme vyvinuli nezávislý systém s denním světlem, který vedle klasického potkávacího světla poskytuje i dálkové světlo s více než 5 000 lumeny. Jen pro srovnání, světelný tok běžného xenonového světlometu v automobilu je asi 3000 lumenů. Světlo lze ovládat ručně pomocí ovladače nebo plně automaticky pomocí snímače okolního světla na displeji.

KOMPLETNĚ NOVÝ KARBONOVÝ RÁM

Formálně estetický, silný a robustní. Pro systémy FLYON inženýři v Haibike navrhli zcela novou rámovou platformu vyrobenou z vysoce kvalitního karbonu. Co se týká vzhledu - systém Haibike ePerformance se vyznačuje vysokou mírou integrace. To znamená, že kabelové vedení a lanka jsou schována uvnitř rámu a nenarušují tak unikátní linii FLYON . Integrováno je také zadní světlo, u vybraných modelů i přední osvětlení. Navíc vyvinuli nový, prostorově úsporný systém montáže baterie, ta se zasouvá ze spodní části do rámu kola, který je pevnější a lehčí než u předchozí generace.

CHYTRÉ VEDENÍ KABELŮ
Se systémem FLYON byli v Haibike schopni nastavit nové standardy pro vedení kabelů. U obou kol jak s pevným tak celoodpruženým rámem jsou všechny elektrické, hydraulické a mechanické kabely kompletně schovány v rámu. To zajišťuje nejen spolehlivost, ale také extrémně čistý vzhled, který dává modelům FLYON krásný tvar i eleganci.

PŘEVODNÍK

Zcela nový a speciálně vyrobený designový převodník s přímou montáží a unikátní konstrukcí s 38 nebo 42 zuby spolehlivě přenáší výkon motoru k pohonu kola. Za nás je to další designový kousek, kterým lze bezpečně poznat novou řadu FLYON.

INTUBE KONCEPT BATERIE (IBC)

Haibike Intube Battery Concept umožňuje vysokou úroveň integrace, formální estetiku i funkčnost. Pro nový rok nabízí ještě širší řadu modelů vybavených baterií integrovanou do rámu kola (Bosch PowerTube baterie, baterie Yamaha Intube 500Wh & FlyOn). Navíc patentovaný modulární kolejový systém MRS umožňuje rychlou a snadnou montáž různého příslušenství k rámu (zámek, láhev na pití apod…) a tvoří tak dokonalý doplněk k nové řadě kol.

BATERIE HAIBIKE 630WH
Haibike spolu s technologickým partnerem BMZ vyvinul 48voltový bateriový systém s extrémně vysokou hustotou energie a kapacitou 630 Wh - což je opět více než nabízí Bosch nebo Yamaha (500Wh). Z vnitřní strany je baterie připojena přes magnet a je chráněna speciálním zámkem proti krádeži vyvinutým ve spolupráci s firmou ABUS. Úroveň baterie lze kontrolovat jednoduše pomocídotykového senzoru. K dispozici je standardní nebo rychlá nabíječka, které dokáže za 60 až 80 minut nabít bateriii na úžasných 80% kapacity.

NOVÝ SNÍMAČ RYCHLOSTI

Nově vyvinutý disk na snímání rychlosti vysílá 18 signálů na jednu otáčku, měří tak rychlost 18krát přesněji než ostatní konvenční systémy na trhu. Díky tomuto systému je motor schopen reagovat výrazně rychleji a dynamičtěji na změny profilu tratě a požadavky v terénu, i při rozjíždění do prudkého kopce. Samotný senzor je bezpečně umístěn na levé zadní straně rámu vedle brzdového kotouče.

STEERING LOCKOUT – zámek řidítek

Systém blokující přetočení řidítek při krizových situacích nebo v případě pádu kola.

Řidítka se tak nikdy nedotknout horní rámové trubky

, nehrozí tak její poškozní, ani poškození komponentů jako je brzda, páčky nebo ovladač.

MODULOVÝ KOLEJOVÝ SYSTÉM (MRS)

Náš patent MRS umožňuje použít různé doplňky, které díky tomu připevníte ke kolu snadno a rychle. Upevňovací lišta je integrována do horní strany spodního rámové trubky a umožňuje připevnit láhev na pití nebo kapsičku na vámi požadovanou pozici. To znamená, že vše, co budete u jízdy potřebovat budete mít okamžitě po ruce.

PRODLUŽTE SI VZDÁLENOST

Toto řešení zapadající do systému MRS je perfektní pro dlouhé cesty s trekingovými koly. Přídavná baterie se namontuje jednoduše během pár kroků, podporu najdete u hardtail modelu s motorem Bosch. Kapacitu tak zvýšíte na neuvěřitelných 1000 Wh

THE MULTIMOUNT

Multimount je adaptér pro univerzální montáž příslušenství na kolo pomocí MRS systému. Doplňky jako jsou držáky na láhve nebo skládací zámky do hmotnosti 1,5 kg mohou být namontovány na montážní lištu, která je integrována do horní části spodní rámové trubky. Složení sady Multimount: (dva adaptéry, šrouby a matice).

LÁHEV PRO MRS

Lahev se připevňuje na spodní rámovou trubku přes kolejnici MRS na magnetický FidLock systém. Ten zajistí snadnou manipulaci a bezpečné uchopení. Až 650 ml lahev můžete mít namontovanou na libovolném rámu s MRS systémem.

RAIL LOCK ZÁMEK

Nízká hmotnost a úžasná flexibilita činí zámek Rail Lock dokonalým bezpečnostním řešením pro vaše elektrokolo. Samostatně dostupné plug-in kabely a řetězy (TheCableLock & TheChainLock) činí zámek RailLock efektivním zařízením proti krádeži, které lze kombinovat s jakýmkoli příslušenstvím MRS.

XDURO Nduro 10.0 i630Wh 8-r. EX1

19 HB Flyon cervená/carbon/žlutá mat.,XL

Rám: karbon, Tapered head tube, pevná osa M12 (1.75) x 148mm, kotoučová brzda Post Mount, zdvih: 180mm
Motor: Flyon HPR120S, 25km/h
Displej: Flyon The Display
Baterie: Flyon The Battery, 630 Wh
Nabíječka: Haibike The Battery Charger 4A
Vidlice: FOX 36 Float Factory, vzduch, zdvih: 180mm, hliníkový sloupek 1 1/8" - 1 1/2" zeslabený, pevná osa
Tlumič: FOX Float X2 Factory, vzduch
Řazení: Sram EX1, 8-rychlost
řadící páčka: Sram EX1, Trigger řadič
kazetový pastorek (zadní):Sram XG899, 11-48 zubů
řetěz: Sram EX1
převodník: Haibike Components The Chainring, 38, hliník
brzdová páčka: Magura MT7 HC-páčka, hliník
brzda (přední): Magura MT7, 203mm, 4-pístek Scheibenbremse
brzda (zadní): Magura MT7, 203mm, 4- pístek Scheibenbremse
pláště: Schwalbe Magic Mary, 65-584, skládací
sada zapletených kol: DT Swiss FR1950
řídítka: Haibike Components The Bar +++ DI2 Holes 780mm
gripy: Haibike MTB Griffe
představec: Haibike Components TheStem 2, A-head, Bar bore: 31.8mm
hlavové složení: A-Head Tapered mit Lenkanschlag, Cartridge, hliník
sedlo: Prologo PROXIM TiroX
sedlovka: Kind Shock LEV-Integra, teleskopická, 34.9mm, hliník
pedály: Haibike Freeride-Pedal, hliník
světlomet: Haibike Skybeamer 5000 Tagfahrlicht, Fernlicht, 150 lux
zadní světlo: Haibike Twin TailLights
povolená celková hmotnost: 120kg
velikost kol: 27.5"
42 cms
44 cmm
46 cml
48 cmxl

XDURO AllMtn 10.0 i630Wh 12-r. XX1 Eagle

19 HB Flyon carbon/stríbr/cervená mat,XL

Rám: karbon, Tapered head tube, pevná osa M12 (1.75) x 148mm, kotoučová brzda Post Mount, zdvih: 150mm
Motor: Flyon HPR120S, 25km/h
Displej: Flyon The Display
Baterie: Flyon The Battery, 630 Wh
Nabíječka: Haibike The Battery Charger 4A
Vidlice: DT Swiss F535-One Lockout, vzduch, zdvih: 150mm, hliníkový sloupek 1 1/8" - 1 1/2" zeslabený, pevná osa Boost
Tlumič: DT Swiss R535 One, vzduch
Řazení: Sram XX1 Eagle, 12-rychlost
řadící páčka: Sram XX1 Eagle, Trigger řadič
kazetový pastorek (zadní): Sram Eagle PG1230, 11-50 zubů
řetěz: Sram XX1 Eagle
převodník: Haibike Components The Chainring, 38, hliník
brzdová páčka: Magura MT7 HC-páčka, hliník
brzda (přední): Magura MT7, 203mm, 4-Kolben Scheibenbremse
brzda (zadní): Magura MT7, 203mm, 4-Kolben Scheibenbremse
pláště: Maxxis Minion DHF, 63-622, skládací
plášť (zadní): Maxxis Minion DHR II, 71-584, skládací
sada zapletených kol: DT Swiss HX 1501
řídítka: Haibike Components The Bar +++ DI2 Holes 780mm
gripy: Haibike MTB Griffe
představec: Haibike Components TheStem 2, A-head, Bar bore: 31.8mm
hlavové složení: A-Head Tapered mit Lenkanschlag, Cartridge, hliník
sedlo: Prologo PROXIM TiroX
sedlovka: Kind Shock LEV-Integra, teleskopická, 34.9mm, hliník
pedály: Haibike Freeride-Pedal, hliník
světlomet: Haibike Skybeamer 5000 Tagfahrlicht, Fernlicht, 150 lux
zadní světlo: Haibike Twin TailLights
povolená celková hmotnost: 120kg
velikost kol: 27.5"

XDURO Nduro 8.0 i630Wh 11-r. XT

19 HB Flyon stríbrná/olivová/oran. matXL

rámkarbon, Tapered head tube, pevná osa M12 (1.75) x 148mm, kotoučová brzda Post Mount, zdvih: 180mm
motorFlyon HPR120S, 25km/h
displejFlyon The Display
baterieFlyon The Battery, 630 Wh
nabíječkaHaibike The Battery Charger 4A
vidliceFOX 36 Float Performance, vzduch, zdvih: 180mm, hliníkový sloupek 1 1/8" - 1 1/2" zeslabený, pevná osa
tlumičFOX Float X2 Performance, vzduch
řazeníShimano Deore XT M8000 Shadow Plus, 11-rychlost
řadící páčkaShimano Deore XT M8000, rapidfire
kazetový pastorek (zadní)Shimano SLX M7000, 11-46 zubů
řetězShimano HG601
převodníkHaibike Components The Chainring, 38, hliník
brzdová páčkaShimano Deore XT M8000, hliník
brzda (přední)Shimano Deore XT M8020, 203mm, 4-Kolben Scheibenbremse
brzda (zadní)Shimano Deore XT M8020, 203mm, 4-Kolben Scheibenbremse
pláštěSchwalbe Magic Mary, 65-584, skládací
ráfkyRodi Tryp 35, nýtovaný, ráfek s dutinou, hliník
přední nábojHaibike Components TheHub ++ Pevná osa 15x110mm
zadní nábojHaibike Components TheHub ++ Steckachse 12x148mm
paprskyDT Swiss Industry, černá
řídítkaHaibike Components The Bar +++ DI2 Holes 780mm
gripyHaibike MTB Griffe
představecHaibike Components TheStem 2, A-head, Bar bore: 31.8mm
hlavové složeníA-Head Tapered mit Lenkanschlag, Cartridge, hliník
sedloHaibike Components TheSaddle
sedlovkaXLC AllMtn, Remote, teleskopická, 34.9mm, hliník
pedályMTB Plattformpedal, hliník
povolená celková hmotnost120kg
velikost kol27.5"

XDURO AllMtn 8.0 i630Wh 11-r. XT

19 HB Flyon olivová/carbon/oran mat.,XL

rám19 HB Flyon olivová/carbon/oranž mat.,XL
motorkarbon, Tapered head tube, pevná osa M12 (1.75) x 148mm, kotoučová brzda Post Mount, zdvih: 150mm
displejFlyon HPR120S, 25km/h
baterieFlyon The Display
nabíječkaFlyon The Battery, 630 Wh
vidliceHaibike The Battery Charger 4A
tlumičFOX 36 Float Performance Elite Lockout, vzduch, zdvih: 150mm, hliníkový sloupek 1 1/8" - 1 1/2" zeslabený, pevná osa Boost
řazeníFOX Float DPX2 Performance Elite, vzduch
řadící páčkaShimano Deore XT M8000 Shadow Plus, 11-rychlost
kazetový pastorek (zadní)Shimano Deore XT M8000, rapidfire
řetězShimano SLX M7000, 11-46 zubů
převodníkShimano HG601
brzdová páčkaHaibike Components The Chainring, 38, hliník
brzda (přední)Shimano Deore XT M8000, hliník
brzda (zadní)Shimano Deore XT M8020, 203mm, 4-Kolben Scheibenbremse
pláštěShimano Deore XT M8020, 203mm, 4-Kolben Scheibenbremse
plášť (zadní)Maxxis Minion DHF, 63-622, skládací
ráfkyMaxxis Minion DHR II, 71-584, skládací
přední nábojRodi Tryp 30, nýtovaný, ráfek s dutinou, hliník
zadní nábojHaibike Components TheHub ++ Pevná osa 15x110mm
paprskyHaibike Components TheHub ++ Steckachse 12x148mm
řídítkaDT Swiss Industry, černá
gripyHaibike Components The Bar +++ DI2 Holes 780mm
představecHaibike MTB Griffe
hlavové složeníHaibike Components TheStem 2, A-head, Bar bore: 31.8mm
sedloA-Head Tapered mit Lenkanschlag, Cartridge, hliník
sedlovkaHaibike Components TheSaddle
pedályXLC AllMtn, Remote, teleskopická, 34.9mm, hliník
povolená celková hmotnostMTB Plattformpedal, hliník
velikost kol120kg
 27.5"

XDURO Nduro 5.0 i630Wh 11-r. NX

19 HB Flyon modrá/bílá/oranžová vel.XL

rámkarbon, Tapered head tube, pevná osa M12 (1.75) x 148mm, kotoučová brzda Post Mount, zdvih: 180mm
motorFlyon HPR120S, 25km/h
displejFlyon The Display
baterieFlyon The Battery, 630 Wh
nabíječkaHaibike The Battery Charger 4A
vidliceRockShox Yari RC, vzduch, zdvih: 180mm, hliníkový sloupek 1 1/8" - 1 1/2" zeslabený, pevná osa Boost
tlumičRockShox Super Deluxe RC3, vzduch
řazeníSram NX, 11-rychlost
řadící páčkaSram NX, Trigger řadič
kazetový pastorek (zadní)Sram PG1130, 11-42 zubů
řetězSram PC1110
převodníkHaibike Components The Chainring, 38, hliník
brzdová páčkaMagura MT5 HC-páčka, hliník
brzda (přední)Magura MT5, 203mm, 4-Kolben Scheibenbremse
brzda (zadní)Magura MT5, 203mm, 4-Kolben Scheibenbremse
pláštěMaxxis Minion DHF, 66-584, skládací
plášť (zadní)Maxxis Minion DHR II, 66-584, skládací
ráfkyRodi Tryp 35, nýtovaný, ráfek s dutinou, hliník
přední nábojHaibike Components TheHub ++ Pevná osa 15x110mm
zadní nábojHaibike Components TheHub ++ Steckachse 12x148mm
paprskyDT Swiss Industry, černá
řídítkaHaibike Components The Bar +++ DI2 Holes 780mm
gripyHaibike MTB Griffe
představecHaibike Components TheStem 2, A-head, Bar bore: 31.8mm
hlavové složeníA-Head Tapered mit Lenkanschlag, Cartridge, hliník
sedloHaibike Components TheSaddle
sedlovkaXLC AllMtn, Remote, teleskopická, 34.9mm, hliník
pedályMTB Plattformpedal, hliník
povolená celková hmotnost120kg
velikost kol27.5"

XDURO AllMtn 5.0 i630Wh 11-r. NX

19 HB Flyon bílá/modrá/oranžová vel.XL

rámkarbon, Tapered head tube, pevná osa M12 (1.75) x 148mm, kotoučová brzda Post Mount, zdvih: 150mm
motorFlyon HPR120S, 25km/h
displejFlyon The Display
baterieFlyon The Battery, 630 Wh
nabíječkaHaibike The Battery Charger 4A
vidliceRockShox Yari RC Lockout, vzduch, zdvih: 150mm, hliníkový sloupek 1 1/8" - 1 1/2" zeslabený, pevná osa Boost
tlumičRockShox Deluxe RT, vzduch
řazeníSram NX, 11-rychlost
řadící páčkaSram NX, Trigger řadič
kazetový pastorek (zadní)Sram PG1130, 11-42 zubů
řetězSram PC1110
převodníkHaibike Components The Chainring, 38, hliník
brzdová páčkaMagura MT54 HC-páčka, hliník
brzda (přední)Magura MT5, 203mm, 4-Kolben Scheibenbremse
brzda (zadní)Magura MT4, 203mm, 2-Kolben Scheibenbremse
pláštěMaxxis Minion DHF, 63-622, skládací
plášť (zadní)Maxxis Minion DHR II, 71-584, skládací
ráfkyRodi Tryp 30, nýtovaný, ráfek s dutinou, hliník
přední nábojHaibike Components TheHub ++ Pevná osa 15x110mm
zadní nábojHaibike Components TheHub ++ Steckachse 12x148mm
paprskyDT Swiss Industry, černá
řídítkaHaibike Components The Bar +++ DI2 Holes 780mm
gripyHaibike MTB Griffe
představecHaibike Components TheStem 2, A-head, Bar bore: 31.8mm
hlavové složeníA-Head Tapered mit Lenkanschlag, Cartridge, hliník
sedloHaibike Components TheSaddle
sedlovkaXLC AllMtn, Remote, teleskopická, 34.9mm, hliník
pedályMTB Plattformpedal, hliník
povolená celková hmotnost120kg
velikost kol27.5"

XDURO AllTrail 6.0 i630Wh 12-r. GX Eagle

19 HB Flyon carbon/titanová/bronz.vel.XL

rámkarbon, Tapered head tube, pevná osa M12 (1.75) x 148mm, kotoučová brzda Post Mount
motorFlyon HPR120S, 25km/h
displejFlyon The Display
baterieFlyon The Battery, 630 Wh
nabíječkaHaibike The Battery Charger 4A
vidliceRockShox Revelation RC Lockout, vzduch, zdvih: 140mm, hliníkový sloupek 1 1/8" - 1 1/2" zeslabený, pevná osa Boost
řazeníSram GX Eagle, 12-rychlost
řadící páčkaSram GX Eagle, Trigger řadič
kazetový pastorek (zadní)Sram GX Eagle PG1230, 11-50 zubů
řetězSram GX Eagle
převodníkHaibike Components The Chainring, 38, hliník
brzdová páčkaMagura MT5 HC-páčka, hliník
brzda (přední)Magura MT5, 203mm, 4-Kolben Scheibenbremse
brzda (zadní)Magura MT5, 203mm, 4-Kolben Scheibenbremse
brzda (přední)Magura MT5, 203mm, 4-Kolben Scheibenbremse
brzda (zadní)Magura MT5, 203mm, 4-Kolben Scheibenbremse
pláštěMaxxis Minion DHF, 71-584, skládací
plášť (zadní)Maxxis Minion DHR II, 71-584, skládací
sada zapletených kolDT Swiss H1900
řídítkaHaibike Components The Bar +++ DI2 Holes 780mm
gripyHaibike MTB Griffe
představecHaibike Components TheStem 2, A-head, Bar bore: 31.8mm
hlavové složeníA-Head Tapered mit Lenkanschlag, Cartridge, hliník
sedloHaibike Components TheSaddle
sedlovkaXLC AllMtn, Remote, teleskopická, 34.9mm, hliník
pedályMTB Plattformpedal, hliník
povolená celková hmotnost120kg
velikost kol27.5"

XDURO Adventr 5.0 i630Wh 11-r. NX

19 HB Flyon bílá/modrá/oranžová vel.XL

rámkarbon, Tapered head tube, pevná osa M12 (1.75) x 148mm, kotoučová brzda Post Mount
motorFlyon HPR120S, 25km/h
displejFlyon The Display
baterieFlyon The Battery, 630 Wh
nabíječkaHaibike The Battery Charger 4A
vidliceSR Suntour XCM34 LOR Lockout, ocelová pružina, zdvih: 120mm, hliníkový sloupek 1 1/8" - 1 1/2" zeslabený, pevná osa Boost
řazeníSram NX, 11-rychlost
řadící páčkaSram NX, Trigger řadič
kazetový pastorek (zadní)Sram PG1130, 11-42 zubů
řetězSram PC1110
převodníkHaibike Components The Chainring, 42, hliník
brzdová páčkaMagura MT54 HC-páčka, hliník
brzda (přední)Magura MT5, 203mm, 4-Kolben Scheibenbremse
brzda (zadní)Magura MT4, 203mm, 2-Kolben Scheibenbremse
pláštěSchwalbe Smart Sam, 57-584, reflexní pruhy
ráfkyRodi Tryp 35, nýtovaný, ráfek s dutinou, hliník
přední nábojHaibike Components TheHub ++ Pevná osa 15x110mm
zadní nábojHaibike Components TheHub ++ Steckachse 12x148mm
paprskyDT Swiss Industry, černá
řídítkaHaibike Components The Bar +++ DI2 Holes 780mm
gripyHaibike MTB Griffe
představecHaibike Components TheStem 2, A-head, Bar bore: 31.8mm
hlavové složeníA-Head Tapered mit Lenkanschlag, Cartridge, hliník
sedloHaibike Components TheSaddle
sedlovkaHaibike Components TheSeatpost ++, patentní, 34.9mm, hliník
pedályMTB Plattformpedal, hliník
světlometHaibike Skybeamer 300 Tagfahrlicht, 100 lux
zadní světloHaibike Twin TailLights
dynamopřes baterii systému
blatníkySKS, chromoplast
stojanUrsus Mooi, nastavitelný
povolená celková hmotnost130kg
velikost kol27.5"

XDURO AllTrail 5.0 i630Wh 11-r. NX

19 HB Flyon modrá/bílá/oranžová vel.XL

rámkarbon, Tapered head tube, pevná osa M12 (1.75) x 148mm, kotoučová brzda Post Mount
motorFlyon HPR120S, 25km/h
displejFlyon The Display
baterieFlyon The Battery, 630 Wh
nabíječkaHaibike The Battery Charger 4A
vidliceSR Suntour Raidon 34 LO-R Lockout, vzduch, zdvih: 140mm, hliníkový sloupek 1 1/8" - 1 1/2" zeslabený, pevná osa Boost
řazeníSram NX, 11-rychlost
řadící páčkaSram NX, Trigger řadič
kazetový pastorek (zadní)Sram PG1130, 11-42 zubů
řetězSram PC1110
převodníkHaibike Components The Chainring, 38, hliník
brzdová páčkaMagura MT54 HC-páčka, hliník
brzda (přední)Magura MT5, 203mm, 4-Kolben Scheibenbremse
brzda (zadní)Magura MT4, 203mm, 2-Kolben Scheibenbremse
pláštěMaxxis Minion DHF, 71-584, skládací
plášť (zadní)Maxxis Minion DHR II, 71-584, skládací
ráfkyRodi Tryp 35, nýtovaný, ráfek s dutinou, hliník
přední nábojHaibike Components TheHub ++ Pevná osa 15x110mm
zadní nábojHaibike Components TheHub ++ Steckachse 12x148mm
paprskyDT Swiss Industry, černá
řídítkaHaibike Components The Bar +++ DI2 Holes 780mm
gripyHaibike MTB Griffe
představecHaibike Components TheStem 2, A-head, Bar bore: 31.8mm
hlavové složeníA-Head Tapered mit Lenkanschlag, Cartridge, hliník
sedloHaibike Components TheSaddle
sedlovkaHaibike Components TheSeatpost ++, patentní, 34.9mm, hliník
pedályMTB Plattformpedal, hliník
povolená celková hmotnost120kg
velikost kol27.5"

Napište nám

Partneři